Pierwsze takie osiedle w Bydgoszczy

Jak wyróżnić produkt i sprawić, żeby jego oferta była wyjątkowa na rynku? Myśleć nieszablonowo, wyróżniać się i działać bez zbędnej zwłoki.

To motto Green House, które przyświecało podczas kolejnego zlecenia od firmy Budlex, największego kujawsko-pomorskiego dewelopera. Tym razem nasz zleceniodawca postawił przed nami zadanie wyróżnienia Osiedla Paryskiego w Bydgoszczy, które już wcześniej – m.in. dzięki niebanalnej architekturze i wysokim standardom wykończenia – dość dobrze wyróżniało się z szeregu innych nowych bydgoskich osiedli.

Dlatego też podeszliśmy do zlecenia ze szczególną uwagą, a efektem naszej pracy jest pierwsza w mieście stacja ładowania pojazdów elektrycznych dedykowana mieszkańcom jednego osiedla. W dobie, kiedy samochody hybrydowe i elektryczne zaczynają już wypierać standardowe pojazdy spalinowe, pomysł ten okazał się strzałem w przysłowiową dziesiątkę.

Uruchomiona już stacja nie tylko więc wyróżnia osiedle Paryskie, ale też podnosi jego prestiż. Równocześnie pokazuje, że deweloper idzie z duchem czasu, dba o swoich mieszkańców i jest nastawiony na ich potrzeby.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją (Fot. Jacek Kołaczek):