Ruszył kolejny sezon imprez targowych, a my mamy dla naszych klientów nową ofertę zabudowy stoisk – elegancki, unikalny na polskim rynku i bardzo ładny mobilny modułowy system targowy.

Marzec to tradycyjny miesiąc, który co roku rozpoczyna sezon na projektowanie i budowę stoisk targowych. Nie inaczej jest w naszej agencji. Pierwsze dwa tygodnie marca 2019 roku właśnie minęły, a za nami realizacja projektów targowych dla naszych dwóch klientów.

Rozgrzewkę zaczęliśmy od Targów Budownictwa i Mieszkaniowych „OD DZIAŁKI PO DOM”, które w dniach 9-10 marca 2019 r. odbywały się w toruńskim Centrum Targowym PARK. Tu zbudowaliśmy spółce Budlex stoisko 4 na 4 metra m.in. z nową wykładziną w barwach logo klienta, dwiema, 4-metrowymi ściankami, trybunką i stolikami. Zapewniliśmy też hostessę oraz – dla zwrócenia uwagi – maszynę z popcornem i obsługą, którą postawiliśmy tuż przy wejściu na teren targów.

Dużo większą pracę wykonaliśmy kilka dni później dla bydgoskiej firmy Tenaco, dla której od podstaw zaprojektowaliśmy, wybudowaliśmy i wyposażyliśmy stoisko 6 na 8 metra podczas 3. Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM (12-14 marca br., Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze). W tym przypadku postawiliśmy na sprawdzony, modułowy system ścianek wraz z oświetleniem, kioskiem i brandingiem. Konstrukcję uzupełniła duża trybunka, dwa ekspozytory, podesty, 75-calowy telewizor LCD oraz cztery komplety stolików z krzesłami. Do tego zapewniliśmy serwis stoiska oraz materiały promocyjne dla klienta, m.in.: ulotki, długopisy, torby.

Przy tej okazji informujemy wszystkich naszych klientów oraz czytelników niniejszej informacji, że nasza agencja dysponuje modułowym systemem ścianek targowych z oświetleniem, do których oczywiście zapewniamy projekty oraz produkcję płócien z brandingiem. Łącznie jesteśmy w stanie postawić ponad 15 metrową lub kilka mniejszych ścianek w różnych konfiguracjach.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia obu stoisk, których zabudowę oparliśmy właśnie na tym systemie.

Zainteresowane przedsiębiorstwa zapraszamy do kontaktu. Oferujemy zarówno możliwość wypożyczenia systemu na jednorazowy event targowy, jak i kompletną realizację zamówienia kupna.