Strony WWW

 

Wizytówka firmy czy zaawansowana aplikacja sieciowa? Przyglądamy się bieżącym trendom, ciągle uczymy się nowych technologii. Podczas pracy zwracamy uwagę na szczegóły, dzięki czemu przygotowane przez nas strony www działają płynnie na wszystkich rodzajach urządzeń. Stosujemy się do wytycznych Google w zakresie optymalizacji strony pod kątem pozycjonowania. Dysponujemy studiem graficznym, które przygotuje dla Państwa indywidualny projekt strony. Jesteśmy elastyczni. .

Budowa stron internetowych

Korzystając z cms WordPress jesteśmy w stanie szybko i efektywnie wdrażać strony firmowe, wizytówki, sklepy internetowe i bardziej złożone aplikacje. Współpracujemy z zespołem grafików, którzy odpowiadają za przygotowanie atrakcyjnej wizualnie szaty graficznej wdrażanych serwisów, a także doświadczonym copywriterami i ekspertami z dziedziny UX/UI.

Przykładowe realizacje:

Bieżące utrzymanie

Zajmujemy się również kompleksowym utrzymaniem stron www.. W zakres usług wchodzi zarówno szybki i stabilny hosting, jak bieżący serwis: kopie bezpieczeństwa, aktualizacje komponentów, zarządzanie treścią, rozbudowa funkcjonalności. Optymalizujemy też szybkość działania istniejących serwisów. Nasi copywriterzy mogą przygotować lub zredagować niezbędne materiały. Posiadamy doświadczenie w optymalizacji i dostosowaniu stron do urządzeń mobilnych.

Przykładowe realizacje:

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo stron www gwarantując cykliczne kopie bezpieczeństwa i aktualność komponentów. Zajmujemy się również przywracaniem serwisów po działaniach hackerskich i spamerskich. Kopie bezpieczeństwa mogą być przechowywane w niezależnych zewnętrznych serwisach, gwarantujących dodatkowe bezpieczeństwo.