Obsługa marketingowa

W Green House wiemy o tym jak ważny jest skuteczny marketing. Tak samo jak nasi klienci powierzający nam obsługę marketingową. Niektórzy są z nami już 11 lat, inni nieco krócej. Każdy za to stawia nam inne cele i każdego tak samo otaczamy marketingową opieką.

Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo, zgodnie z ideą Marketingu 360 stopni. Z powodzeniem więc opracowujemy analizy i strategie, pomagając przedsiębiorcom rozumieć rynek i klientów. Realizujemy szczegółowe badania marketingowe – od świadomości marki, przez identyfikację potrzeb konsumentów, kończąc na przewidywaniach popytu. Do tego pomagamy kreować i utrzymywać pozytywny wizerunek „naszych” marek oferując ich właścicielom kompleksowe usługi z zakresu brandingu. Nasze studio graficzne tworzy unikalne loga, dobieramy odpowiednią kolorystykę, ale też przygotujemy oryginalne reklamy i nagrywamy chwytliwe spoty. A na koniec zadbamy też o wizytówkę firmy, czyli jej stronę www.

W portfolio Green House’u są dziesiątki oryginalnych layoutów witryn, które przyciągają wzrok idealnie dobraną grafiką, gwarantują funkcjonalność, ale przede wszystkim – spełniają oczekiwania naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu.