Projektowanie stoisk targowych - Budlex

Niezmiennie od kilku lat Green House projektuje i realizuje aranżacje stoisk targowych. Naszym stałym klientem w tym zakresie jest Budlex. Ten działający w wielu rynkach deweloper regularnie uczestniczy w targowych mieszkaniowych – w Bydgoszczy, Toruniu, Olsztynie, a także w Warszawie.

W ramach tej współpracy naszej agencji postawiono zadanie polegające na aranżacji i opracowaniu oryginalnego projektu względem typowej zabudowy targowej wykorzystywanej przez konkurencję. Całość oczywiście miała nawiązywać do identyfikacji wizualnej klienta.

W efekcie postawiliśmy na:

  • modułową zabudową stoiska typu multiframe z wymiennymi grafikami oraz oświetleniem (prosty montaż oraz możliwość szybkiej produkcji wymiennych grafik na ściankach dedykowanych poszczególnym inwestycjom klienta);

  • charakterystyczne i jednolite meble – stoły, krzesła, trybunki

  • wygodne dyspozytory ulotek

  • sprawdzone hostessy

W tym przypadku klient szczególnie docenił oryginalność systemu, który nie dość, że wciąż jest unikatowy, więc zawsze odróżnia stoisko klienta od stoisk konkurencji, to jeszcze – głównie za sprawą projektowanych przez nas grafik i dobieranych w nich kolorach – sprawia wrażenie schludnego, ale i żywego zarazem.