Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Po krótkiej przerwie agencja Green House organizowała ciekawy event na własnym podwórku – otwarcie zakładu produkcyjnego firmy HARTING w podbydgoskim Osielsku.

Na zlecenie wrocławskiej centrali HARTING nasza agencja przygotowała program oraz zorganizowała oficjalne otwarcie nowego zakładu firmy. Event odbył się 8 stycznia 2019 roku, w podbydgoskim Osielsku.

Głównym elementem wydarzenia była scena z ekranem złożonym z charakteryzujących się fantastyczną rozdzielczością paneli diodowych P3. Dodajmy, że jest to sprzęt, którym w kujawsko-pomorskim obecnie dysponuje tylko Green House. Do tego dołożyliśmy system nagłośnienia i oświetlenia, catering na 80 osób z wyposażeniem, zorganizowaliśmy szatnię, hostessy oraz tradycyjny tort z logo klienta z bydgoskiej cukernii Adama Sowy.

Ciekawym wyzwaniem była synchronizacja oraz transfer gości na miejsce eventu. Kiedy klient odbierał z bydgoskiego lotniska swoich zagranicznych gości, wynajęte przez nas autokary podejmowały cała grupę pozostałych gości z bydgoskich hoteli. Całość zlecenia uzupełnił anglojęzyczny konferansjer oraz – tradycyjna szarfa i nożyczki.

Jesteśmy dumni z faktu, iż mieliśmy przyjemność pracować dla kolejnej globalnej marki. HARTING to międzynarodowy koncern specjalizujący się w całościowych rozwiązaniach systemowych z zakresu przemysłowych złączy elektrycznych, elektronicznych i optoelektrycznych, techniki transmisyjnej i sieciowej, mechatroniki, oprogramowania oraz systemów zarządzania produkcją.

Przypomnijmy, że nasza agencja działa na rynku od kilkunastu lat, i ma za sobą setki zrealizowanych eventów zarówno w Polsce jak również w Niemczech, Słowenii czy Austrii. Jako agencja marketingowa 360° realizowaliśmy wydarzenia, które z założenia miały być imprezami jednorazowymi po imprezy, które również były elementami strategii marketingowej, a od lat odbywają się już cyklicznie. W tym zakresie organizujemy m.in. koncerty, imprezy sportowe, eventy promocyjne, premiery produktów, jubileusze firm. Ważne miejsce w naszym portfolio zajmują imprezy targowe.