Obsługa marketingowa firmy BUDLEX SA

 

 

 

Budlex SA to największy kujawsko-pomorski deweloper działający na rynkach bydgoskim, toruńskim oraz warszawskim. Wszystkie jego inwestycje charakteryzuje wysoki standard zauważalny zarówno w wykorzystywanych materiałach budowlanych, jak i w wykończeniu. Taki sam charakter ma również obsługa marketingowa Budlexu, którą agencja Green House  prowadzi nieprzerwanie już od 2008 roku. Przejawia się to we wszystkich aspektach działań agencji – marketing 360 stopni.

Materiały drukowane: ulotki, katalogi, teczki, bannery, czy nawet tabliczki informacyjne zawsze realizowane są więc w standardzie premium, czyli z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, zdobień, i samego druku.

Kolejny aspekt obsługi Budlexu to organizacja wydarzeń. Są wśród nich zarówno małe eventy, jak drzwi otwarte na terenie nowych inwestycji dewelopera, jak i duże wydarzenia promocyjne, do których można zaliczyć kolejne edycje Run BUDLEX for Women, czyli biegu tylko dla Pań organizowanego na terenie malowniczego parku nad Kanałem Bydgoskim, przy którym powstaje jedna z wielu inwestycji naszego klienta. Również te wydarzenia agencja Green House organizuje kompleksowo i z zachowaniem wysokich standardów, tj. począwszy od cateringu, przez wyposażenie, nagłośnienie i obsługę, po stosowną promocję w mediach, w tym produkcję spotów telewizyjnych i radiowych.

Do tego wspomagamy naszego klienta podczas wszystkich targów mieszkaniowych, w których bierze udział. Projektujemy więc stoiska, montujemy je i zapewniamy ich obsługę.

Natomiast listę zadań, jakie Green House prowadzi na zlecenie Budlexu, uzupełniają działania związane z obsługą social media.