Ponad 200 Pań wystartowało w olsztyńskim Run Budlex for Women. Nasza Agencja już po raz czwarty przygotowała to fantastyczne święto miłośniczek aktywnego wypoczynku.

Bieg tylko dla Pań do tej pory odbywał się w Bydgoszczy. Tym razem nasz projekt udało się zrealizować także w Olsztynie. Wspólnie z firmą Budlex, w minioną niedzielę (9/06/2019), Green House zaprosił biegaczki do malowniczego Parku im. Janusza Kusocińskiego. Towarzyszyła nam wymarzona, słoneczna pogoda i fantastyczna energia wszystkich zawodniczek. Panowie dzielnie kibicowali, wspierali Panie na każdym etapie przygotowań do imprezy. Każda uczestniczka w pakiecie startowym otrzymała biegową koszulkę techniczną w niebanalnym kolorze, numer startowy i czujnik pomiarowy. Na mecie czekały przepiękne medale.
Pięciokilometrowa trasa była zróżnicowana, trzeba było pokonać dwie pętle po 2,5 km. Nawierzchnia przechodziła z betonowego chodnika w asfaltową ścieżkę rowerową. Część biegowego szlaku trzeba było pokonać w pełnym słońcu, część prowadziła zacienionymi parkowymi alejkami. – Bardzo się cieszę, że możemy wspierać Waszą biegową pasję – mówiła tuż przed startem Pani Małgorzata Mellem, Prezes firmy Budlex – Już dziś możemy zapewnić, że kolejna edycja Run Budlex for Women na pewno się odbędzie.
Agencja Marketingowa Green House już po raz czwarty zrealizowała projekt biegu tylko dla Pań. Imprezę przygotowujemy kompleksowo: zajmujemy się obsługą internetowego systemu zapisów, realizujemy pomiar czasu, wykonujemy koszulki, medale, numery startowe, przygotowujemy oprawę muzyczną i konferansjerską, budujemy wizerunek sponsorów w biegowej strefie startu / mety, prowadzimy pełen serwis internetowy imprezy. Już dziś zapraszamy na wrześniową, bydgoską edycje Run Budlex form Women. W Olsztynie z Zawodniczkami spotkamy się ponownie w czerwcu 2020 r.