Run Budlex for Women, nasz autorski event, w tym roku doczeka się pierwszej edycji w Olsztynie. Podobnie jak w Bydgoszczy Panie pobiegną po 5-kilometrowej trasie i w koszulkach z logo naszego klienta.
Choć idea biegu Run Budlex for Women jest wielowymiarowa, to bardzo prosta. Po pierwsze event jest idealnym nośnikiem reklamy naszego wieloletniego klienta, spółki Budlex SA. Po drugie wprowadza życie w zapomniane zakątki miasta, a po trzecie – aktywizuje Panie lubiące aktywność na świeżym powietrzu bez względu na ich wiek. Ostatnie, ale chyba najważniejsze założenie dotyczy samego charakteru imprezy. Od początku założyliśmy bowiem, że organizujemy bardziej happening sportowy niż typowe zawody sportowe, i to mimo faktu że zawsze zapewniamy profesjonalny pomiar czasu, pakiety startowe, medale i nagrody w kilku kategoriach wiekowych. W skrócie: najważniejszy jest fun i basta.

Te założenia przyświecały nam przy okazji organizacji pierwszej, bydgoskiej edycji Runu w 2016 roku i do dziś są nam aktualne. A ponieważ nie jest łatwo robić event dla samego „funu”, to niezmiernie miło jest nam poinformować, że w tym roku organizujemy aż dwa Runy: IV edycję w Bydgoszczy (15 września 2019 r.) oraz po raz pierwszy – Run Budlex for Women w Olsztynie (9 czerwca 2019 r.).

W każdym przypadku łączymy reklamę i promocję sponsorów oraz partnerów biegu z chęcią zapewnienia wszystkim uczestniczkom dobrej zabawy. Dziś już wiemy, że formuła eventu sprawdza się wyśmienicie i jest atrakcyjna dla wszystkich stron. Tym bardziej cieszy fakt, że obok sponsora tytularnego możemy już pochwalić się niezłą grupą stałych partnerów. W Bydgoszczy są wśród nich: Nordic Motor (dealer Mazdy), CH Rondo oraz Totalizator Sportowy.

Oczywiście ich lista nie jest zamknięta – ani w Bydgoszczy, ani w Olsztynie. Dlatego zachęcamy do kontaktu wszystkich chętnych zainteresowanych pokazaniem swojej firmy, albo usług podczas obu Runów.

Więcej:

Oficjalna strona biegu: www.runbudlex.pl

Oficjalne fanpejdże na FB:

– Bydgoszcz: https://www.facebook.com/runbudlex/inbox/

– Olsztyn: https://www.facebook.com/runbudlexolsztyn/