Dzięki agencji Green House, od jesieni 2017 roku, na rynku polskim obecna jest marka Skifun.eu. Nasza agencja przetłumaczyła portal, a także opracowała wszystkie niezbędne procedury niezbędne do uruchomienia jego polskiej wersji przez Biuro Podróży Starlight Travel z siedzibą w Bydgoszczy.

Skifun.eu to słoweński portal z kompleksową ofertą pobytów narciarskich w Alpach francuskich, włoskich, austriackich, słoweńskich oraz kilku innych krajach europejskich. Działa już od 10 lat, a obecnie realizuje ponad 100 tysięcy rezerwacji rocznie.

Dzięki uprzejmości Ambasady Republiki Słowenii w Polsce agencja marketingowa Green House rozpoczęła pracę nad tym projektem na początku 2017 roku. W kilka miesięcy przetłumaczyliśmy treści na oryginalnym portalu, a także opracowaliśmy i wdrożyliśmy wszystkie procedury niezbędne do uruchomienia jego polskiej wersji – www.skifunpoland.pl. Jej operatorem zostało Biuro Podróży Starlight Travel z siedzibą w Bydgoszczy.

Skifunpoland.pl oficjalnie rozpoczął działalność w listopadzie 2017 roku. Natomiast kolejnym etapem jego rozwoju, którym również pokieruje agencja Green House, będzie opracowanie strategii promocji oraz pozycjonowanie strony.

Podstawowym atutem Skifunpoland.pl są wygodny interfejs oraz bogata oferta pobytów. Cały proces – od wyboru noclegu do rezerwacji – prowadzi przez cztery proste kroki, które rozpoczyna wybór miejsca wg takich kryteriów jak: kraj, region narciarski, standard zakwaterowania, liczba gości, odległość miejsca zakwaterowania od stoków narciarskich oraz dobór oferty dodatkowej, jak choćby jedno lub wielodniowe skipassy dla poszczególnych gości. Na koniec wystarczy wydrukować potwierdzenie rezerwacji i w gronie rodziny lub przyjaciół cieszyć się wszystkim tym, co oferują ośnieżone szczyty Alp.

Obecnie w portfolio Skifun znajduje się ponad 600 hoteli, domów apartamentowych i domków oraz ponad 150 ośrodków narciarskich we Francji, Włoszech, Austrii i Słowenii. Ich liczba stale wzrasta, a dzięki indywidualnie podpisywanym umowom z partnerami portal oferuje użytkownikom korzystne ceny. Do tego w ofercie portalu wkrótce pojawią się propozycje pobytów w innych krajach, m.in.: w Szwajcarii, Bośni i Hercegowiny, czy Bułgarii.