Obsługa marketingowa firmy Solidwood

Kolejną firmą, dla której Green House prowadzi obsługę marketingową jest Solidwood, bydgoski producent nowoczesnych i wysokiej jakości mebli z litego drewna. Współpraca ta trwa od początku istnienia firmy aż do teraz.

W tym przypadku nasza agencja realizowała zadania związane jeszcze z promocją marki. Jesteśmy autorami m.in. strony internetowej Solidwood.pl i znajdujących się na niej materiałów informacyjnych. Konsekwentnie też projektujemy i dostarczamy klientowi elementy ekspozycji oraz różnego rodzaju materiały graficzne – ulotki, foldery, czy katalogi.

Współpraca ta systematycznie wkracza w nowe obszary. Obecnie Solidwood jest strategicznym partnerem agencji Green House przy organizacji Targów Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz, których już trzy edycje odbyły się w bydgoskiej Hali Sportowo-Widowiskowej. Jest to jednodniowa impreza, podczas której swoje oferty przedstawiają czołowe firmy wyposażające wnętrza. Tylko ostatnia edycja, w 2017 roku, zgromadziła ok. 60. wystawców oraz ponad 10000 odwiedzających.