Już po raz trzeci agencja Green House organizowała wyjazdowe warsztaty dla polskich pracowników grupy BSH. Tym razem, we współpracy z Biurem Podróży Starlight wspólnie podbiliśmy Hiszpanię.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. to jeden z tych klientów, który co roku wraca do nas z prośbą o kompleksową organizację wyjazdowych warsztatów dla swoich najlepszych pracowników. W 2016 roku zapewniliśmy im wrażenia w Słowenii, a rok później w Bawarii. Sukces obu wyjazdów sprawił, że w tym roku otrzymaliśmy kolejne zlecenie.

Wspólnie z Biurem Podróży Starlight opracowaliśmy więc atrakcyjny program podboju Kantabrii, regionu leżącego na północy Hiszpanii oraz jego stolicy, miasta Santander. Tak jak w ubiegłych latach, tak i tym razem nasza praca polegała na kompleksowej organizacji wydarzenia – od ułożenia programu warsztatów po jego realizację.

W dniach od 12 do 15 czerwca bawiliśmy więc na Półwyspie Iberyjskim, gdzie m.in.: zwiedzaliśmy miejscową fabrykę grupy BSH, zabytki miasta Santander oraz najciekawsze atrakcje północnej Hiszpanii.