Łączymy Polskę i Słowenię

Od dziewięciu lat drugim rynkiem działalności agencji Green House jest Słowenia. Z jednej strony działania te ukierunkowane są na rozwój i promocję branży turystycznej, a z drugiej – na rozwijanie kontaktów biznesowych i późniejsze wykorzystanie ich dla potrzeb naszych polskich klientów.
Do dziś nawiązaliśmy bliskie relacje z ponad 50 partnerami w Słowenii, wśród których są m.in. Słoweńska Organizacja Turystyczna, czy największe sieci hoteli (m.in. Sava, Bernardin). Na ich potrzeby realizujemy m.in. zlecenia marketingowe. Dzięki tym kontaktom agencja Green House stworzyła i prowadzi największy w Polsce portal promujący Słowenię oraz organizujący grupowe i indywidualne wycieczki do tego pięknego kraju. Równolegle z powodzeniem pomagamy nawiązywać relacje biznesowe pomiędzy polskimi przedsiębiorcami, np. Bydgoskim Klasterem Przemysłowym, a firmami słoweńskimi. Z sukcesem też pomogliśmy nawiązać kontakt oraz doprowadzić do ratyfikacji umowy o współpracy pomiędzy polską Gminą Międzyzdroje, a słoweńskim miastem Izola.
Green House pomaga więc w poszukiwanie potencjalnych klientów dla polskich firm w Słowenii i odwrotnie. Natomiast szeroka sieć kontaktów na rynku słoweńskim pozwala nam nawiązywać relacje nie tylko w branży turystycznej.

Co nas wyróżnia:

  • Jakość – zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Dlatego nasze realizacje zawsze charakteryzuje szczególna staranność o detale i ukierunkowanie na potrzeby klientów.
  • Doświadczenie – działamy na rynku od 2004 roku, a w Słowenii jesteśmy już od dziewięciu lat. Mamy więc wiedzę i doświadczenie gwarantujące najwyższą jakość świadczonych usług.
  • Profesjonalizm – wszystkie nasze realizacje zawsze charakteryzuje najwyższy standard wykonania.

Zapraszamy do współpracy