Za nami kolejny event. Tym razem pracownicy agencji Green House brali udział w przygotowaniu i organizacji pikniku rodzinnego na 150-lecie bydgoskich zakładów BELMA.

Przygotowania do tego wyjątkowego eventu trwały kilka tygodni. Zadanie było specjalne, bo nie codziennie klient organizuje obchody 150-lecia istnienia. A tak właśnie było w przypadku zlecenia z Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych BELMA SA. Piknik miał być wyjątkowy, huczny i organizowany „na bogato”.

Wpisując się w powyższe wytyczne agencja Green House pomogła klientowi zagospodarować otwartą przestrzeń pikniku na terenach zakładu, a także służyła radą i pomocą przy planowaniu poszczególnych elementów eventu, takich jak: ustawienie sceny, planowanie i organizowanie atrakcji dla najmłodszych i dorosłych, strefy gastro oraz toalet.

Piknik odbył się 9 czerwca 2018 roku, a zakres usług świadczonych dla klienta obejmował jeszcze zabezpieczenie organizacyjne imprezy. Impreza trwała od godz. 14 do późnych godzin wieczornych. Zapraszamy do fotorelacji.

Fot. D. Bloch