Gościliśmy ministrów i ekspertów branży energetycznej w Warsaw Trade Tower, gdzie nasza agencja współorganizowała im przestrzeń dla swobodnej dyskusji.

22 czerwca 2018 r. nasza agencja, na zlecenie Instytutu Libertatis, współorganizowała w stolicy konferencję Energia Przyszłości. Z założenia event miał kontrastować z dużymi kongresami organizowanymi zwykle przez branżę energetyczną.

Dlatego też nasza konferencja była organizowana w dwóch, stosunkowo niedużych salach konferencyjnych Warsaw Trade Tower. Dzięki temu zaproszeni na ministrowie, eksperci i dziennikarze mieli idealnie dopasowaną przestrzeń do dyskusji nt. przyszłości, wyzwań, problemów i realizowanych projektów w ramach polityki energetycznej Polski. Dyskusjom tym sprzyjała również stosownie zaaranżowana przestrzeń lunchowa.

Do zadań agencji Green House przy tym zleceniu należało: opracowanie i przygotowanie materiałów reklamowych, zaproszeń i wszystkich elementów brandingu oraz organizacja techniczna całej konferencji, w tym rejestracja materiału video podsumowującego wydarzenie.

Zapraszamy do naszej krótkiej relacji: