Po raz kolejny agencja Green House współorganizowała słynny Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Impreza odbyła się w terminie 4-7 lipca 2018 r.

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach jest nieprzerwanie od 1996 roku wydarzeniem, dzięki któremu Międzyzdroje stały się miastem gwiazd. To ważna i ceniona przez publiczność i artystów letnia impreza, która bez wątpienia jest również jedną z ważniejszych w Polsce.

To prestiżowe wydarzenie na styku kultury i rozrywki jest dziś wizytówką polskiego wybrzeża, a od pięciu lat jego dumnym organizatorem jest bydgoska agencja marketingowa Green House. W tym roku Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach odbył się już po raz 23. i trwał cztery dni – od 4 do 7 lipca 2018 r.

W tym roku do naszych zadań należało: pozyskiwanie i koordynacja działań z patronami medialnymi (TVP oraz Polskie Radio 1 i 3), w tym organizacja audycji na żywo nadawanych z Miedzyzdrojów, jak Lista Przebojów Trójki, Markomania, czy Muzyczna Poczta UKF, pozyskiwanie sponsorów i sponsoring oraz organizacja wybranych elementów programu artystycznego festiwalu, a także opracowanie i przygotowanie materiałów promocyjno-informacyjnych, w tym oficjalnego katalogu festiwalu.

Fot. Łukasz Łuszczyk