W czerwcu mieliśmy przyjemność współorganizować wyjątkowe wydarzenie promujące potencjał Bydgoszczy jako destynacji MICE. Spotkanie „Śniadanie MICE: Zanurz się w Bydgoszczy!” odbyło się w kameralnej atmosferze w Renaissance Warsaw Airport Hotel i zgromadziło profesjonalistów z branży spotkań, przedstawicieli mediów branżowych, PCO, DMC, firm szkoleniowych i HR.
W programie znalazły się prezentacje ofert bydgoskich obiektów konferencyjnych i hotelowych, aktualne informacje o nowych inwestycjach oraz debata ekspercka „Zanurz się w Bydgoszczy – przekonujemy nieprzekonanych”. Wśród panelistów znaleźli się m.in. Aneta Książek, Żaneta Berus, Beata Koziarska, Michał Kalarus, Leszek Woźniak oraz moderująca dyskusję Grażyna Grot-Duziak.
To wydarzenie to nie tylko prezentacja miasta, ale również przestrzeń do networkingu i rozmów o przyszłości branży MICE w Polsce, z uwzględnieniem rosnącej roli miast drugoplanowych. Bydgoszcz zachwyciła nowoczesną infrastrukturą, wodnymi atrakcjami i dynamicznie rozwijającą się ofertą.
Dziękujemy Bydgoszcz Convention Bureau, BCTW oraz Bydgoskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej za zaufanie i wspólną organizację wydarzenia. To dla nas kolejny dowód na to, że marketing terytorialny ma ogromną siłę, gdy stoi za nim autentyczność i dobrze zaplanowana strategia.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne projekty.
Bo w Bydgoszczy naprawdę można się zanurzyć…