Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią gala wręczenia nagród PISF wróciła do programu Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Już trzeci raz mieliśmy przyjemność ją współorganizować. Wydarzenie miało miejsce w samym sercu Festiwalu, czyli Teatrze Muzycznym w Gdyni 21 września 2021 r.

To kolejna prestiżowa gala, przy której mieliśmy okazję pracować. Każde z takich wydarzeń zawsze przynosi nam dużo satysfakcji. Wyzwanie polega przede wszystkim na złożoności elementów, konieczności dopięcia wszystkiego w krótkim czasie “na ostatni guzik” przy jednoczesnym zachowaniu świeżego spojrzenia i kreatywności. To warunki, w których gra rolę zdobywane przez lata doświadczenie i praca sprawdzonego zespołu. Czy się sprawdziliśmy? Najwyraźniej tak, skoro tak wymagający klient już trzeci raz z rzędu powierza nam to zadanie.

Nasze zaangażowanie w galę obejmowało następujące elementy związane z jej planowaniem i organizacją:

  • opracowanie koncepcji, scenariusza i reżyseria gali,
  • koordynacja przygotowania wydarzenia w Teatrze Muzycznymi,
  • zorganizowanie oprawy muzycznej, współpraca z muzykami i wokalistkami,
  • współpraca przy tworzeniu scenografii,
  • przygotowanie niezbędnych elementów gali (kwiaty, zaproszenia, druki itp.),
  • przygotowanie fotoreportażu.

Gali towarzyszyła oprawa muzyczna w aranżacji kompozytora Piotra Salabera i jego orkiestry. Wydarzenie uświetniły aktorki Sonia Bohosiewicz i Agnieszka Włodarczyk, które wykonały piosenki z repertuaru klasyki polskiej muzyki rozrywkowej i filmowej.