Nocne jazdy z Mazdą

Chłodny wrześniowy wieczór i bydgoski Myślęcinek okazały się połączeniem, który idealnie spasował się z organizowanym przez nas eventem – Poczuj jedność z Mazdą nocą.

22 września 2017 r. na zlecenie bydgoskiego dealera mazdy agencja Green House organizowała kolejny wydarzenie. Tym razem były to nocne jazdy testowe nowymi modelami Mazd. Event odbył się w Hotelu Pałac w bydgoskim Myślęcinku i zgromadził ponad 200 gości zaproszonych przez naszego klienta.

Tym razem zadaniem naszej agencji była kompleksowa organizacja eventu – od aranżacji miejsca, po jego wyposażenie, stworzenie ciekawego programu imprezy, zaproszenie gości specjalnych oraz koordynację zapraszania uczestników. Sam event podzieliliśmy na dwie części. Pierwsza to jazdy próbne ośmioma nowymi modelami Mazd, które startowały z hotelowego parkingu. Natomiast druga, bardziej uroczysta i oficjalna, to prezentacja oferty salonu mazdy, degustacja sushi oraz występy gości specjalnych, które odbywały się we wnętrzach Hotelu Pałac.

W przypadku tej drugiej części dużą uwagę poświęciliśmy technicznym aspektom organizacji eventu. Zadbaliśmy więc o dużą, 12-metrową multimedialną ściankę bezszwową, nagłośnienie, sugestywne oświetlenie całego wnętrza i dwóch samochodów. Jeden z nich – nową Mazdę CX-5 – postawiliśmy nawet na specjalnej obrotnicy, co dodatkowo uatrakcyjniło całą przestrzeń.

Dodatkowe atrakcje zapewnili nasi goście specjalni – artyści, gimnastycy i Mar4cin Gagacki, wielokrotny Mistrz Polski w rallycrosie, którzy na scenie opowiadali o aspektach swojej pracy tożsamych z filozofią Mazdy – Jinba Ittai. „Bo kiedy prowadzisz Mazdę, nigdy nie jesteś sam. Samochód i kierowca są w doskonałej harmonii. Jak koń i jeździec. Tę filozofię nazywamy „Jinba Ittai”. Wierzymy, że gdy samochód i kierowca stanowią jedność, prowadzenie staje się czystą przyjemnością.”