Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

Od 2014 roku Green House jest jednym z czterech współorganizatorów najbardziej prestiżowej letniej imprezy organizowanej w Międzyzdrojach. Razem z miejscowym Urzędem Miasta i Domem Kultury pracowaliśmy nad 19., 20., 21., 22. i 23. edycją festiwalu.

W ramach tej współpracy nasza agencja zajmuje się:

  • przygotowaniem oferty i pozyskiwaniem sponsorów;

  • wsparciem przy pracach nad programem artystycznym festiwalu;

  • promocją festiwalu w mediach, w tym przygotowaniem spotów telewizyjnych i radiowych oraz reklam prasowych i internetowych;

  • projektowaniem i produkcją materiałów marketingowych takich jak: katalogi festiwalu, smycze, identyfikatory, czy zaproszenia dla gości specjalnych;

  • organizacją techniczną oraz promocją niektórych elementów programu festiwalu.

Od pięciu lat wszystkie elementy realizowane przez Green House przy poszczególnych edycjach Festiwalu Gwiazd zdobywają wysoką ocenę zarówno współorganizatorów, jak i gości i samych uczestników tej imprezy. Z tego powodu z roku na rok zakres działań prowadzonych przez agencję się powiększa.

Ostatnim, bardzo udanym pomysłem i realizacją był cykl „Kino pod gwiazdami”, który realizowaliśmy przy wydatnym wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Tylko w jego przypadku organizowaliśmy pokazy polskich filmów w specjalnie zaaranżowanym do tego celu amfiteatrze w Międzyzdrojach, który wyposażyliśmy w efektowny ekran bezszwowy, projektor, siedzenia dla 500 widzów, i który oznakowaliśmy materiałami promocyjnymi oraz obsługą techniczną.