Organizacja wydarzeń

Od 2004 roku, przygotowaliśmy i zrealizowaliśmy setki eventów. Od wydarzeń, które z założenia miały być imprezami jednorazowymi po imprezy, które również były elementami strategii marketingowej, a od lat odbywają się już cyklicznie. W tym zakresie organizujemy m.in. koncerty, imprezy sportowe, eventy promocyjne, premiery produktów, jubileusze firm.

Ważne miejsce w naszym portfolio zajmują imprezy targowe – zarówno te, które wymyśliliśmy i z powodzeniem organizujemy, jak też realizacja zamówień na opracowanie koncepcji i realizacje stoisk dla klientów z branży turystycznej, hotelarskiej, deweloperskiej, czy obronnej.

Obecnie zapewniamy najnowocześniejszą technologię prezentacji obrazu wielkoformatowego, sprzęt audiowizualny, a także przygotowujemy nowoczesne, innowacyjne i kreatywne materiały. Prowadzimy także działania z zakresu masteringu video. Natomiast bogate doświadczenie pozwala nam na kompleksową pracę nad najbardziej złożonymi projektami: od opracowania programu, scenariusza, przez stworzenie lay-outu eventu, który będzie miał wspólny mianownik z innymi działaniami klienta, realizację wizji, po najdrobniejsze detale scenariusza. Na żywo połączymy i wyświetlimy na ekranie multimedialne prezentacje przeplatane obrazem video zbieranym przez kilka kamer równocześnie.

Z nami Państwa wydarzenie będzie miało wyjątkową i niezapomnianą oprawę audio-wizualną.