Każdego roku w Polsce w sezonie letnim odbywały się setki festiwali, koncertów, prezentacji. Jako agencja eventowa pracujemy w tym czasie na pełnych obrotach. W tym roku z powodu koronawirusa część z nich została anulowana, a wielu organizatorów ma trudne zadanie przeformatowania programów w taki sposób, aby w możliwie szerokim zakresie zrealizować zaplanowany program.

Również nasza agencja jest w trakcie przygotowań do sezonu w nowych realiach. Do tej pory dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza oferta organizacji plenerowych pokazów filmów w swobodnej atmosferze letnich ogródków z leżakami. W tym roku zastępujemy je formą kin samochodowych.


UWAGA: Zgodnie §8 Rozporządzenia Rady Ministrów z dn. 19.04.2020r., obecnie jest możliwa organizacja kin plenerowych:

1. Do odwołania ustanawia się czasowe ograniczenie:
1) prowadzenia przez przedsiębiorców w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 6 marca 2018 r. -Prawo przedsiębiorców oraz przez inne podmioty, działalności:
d) związanej z projekcją filmów lub nagrań wideo w kinach, na otwartym powietrzu lub w pozostałych miejscach oraz działalności klubów filmowych (ujętej w Polskiej Klasyfikacji Działalności w podklasie 59.14.Z)


Głównym elementem wydarzenia jest konstrukcja z ekranem złożonym z charakteryzujących się wysoką rozdzielczością paneli diodowych. Dysponujemy ekranami o powierzchni do 80m2. Do ekranu diodowego dodajemy elementy służące bezpieczeństwu (np. płotki mobilne), jak również system nagłośnieniowy, a w tym systemy pozwalające na odpowiednią jakość dźwięku dla widzów w autach.

Warto przypomnieć, że nasza agencja posiada bogate doświadczenie zarówno w organizacji imprez plenerowych, jak również festiwali. Ekrany diodowe jakimi dysponujemy wykorzystywaliśmy w ubiegłych  latach w trakcie różnorodnych wydarzeń. Warto chociażby wspomnieć, że dwukrotnie w ramach Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach we współpracy z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej przygotowaliśmy projekt “kino na plaży”. W 2019 roku były to prezentacje filmów Stanisława Barei. W czerwcu 2019 we współpracy z Ambasadą RP w Lublanie oraz portalem promującym Słowenię – visitslovenia.pl zorganizowaliśmy “Dni Polskiego Kina” w nadmorskiej miejscowości Izola. Ekrany diodowe wykorzystujemy również podczas premier produktów, koncertów, pikników, uroczystości, gal wręczania nagród.

Obecnie prowadzimy rozmowy na temat organizacji m.in. kin samochodowych z urzędami miast, jak również organizatorami letnich festiwali filmowych. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą agencją w zakresie wynajmu ekranów diodowych – zapraszamy do kontaktu.

Kino plenerowe