Agencja 360° - jak pracujemy

Green House od lat specjalizuje się w skutecznym wspieraniu działań marketingowych na wszystkich etapach. Portfolio agencji od lat systematycznie poszerza się o działania integrujące ze sobą narzędzia i środki przekazu, które dają efekt oczekiwany przez naszych klientów. Czasami są to działania ATL prowadzone standardowymi kanałami, a czasami działania nietypowe, wymagające kreatywnego podejścia i odbiegające od standardowych kampanii. Zawsze jednak są one tak dobrane, aby w 100 procentach zaspokajać potrzeby naszych klientów.

Nasza idea marketingu 360 stopni jest więc ukierunkowana na potrzeby klienta. Ale bez wątpienia oparta także na unikalnych, zdobywanych latami doświadczeniach przy realizacji najbardziej nietypowych zleceń.

Dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo. Bod uwagę bierzemy zarówno stałe wynikające ze strategii marketingowej, jak i podstawowe założenia klienta, który jeszcze nie wypracował kompleksowej strategii. Bo dopiero całościowe spojrzenie na zlecenie daje najlepszy efekt tak przy budowie wizerunku, jak i przy oryginalnej promocji.