Green House robi targi wnętrz po raz drugi

7 lutego 2016 w Bydgoszczy odbędą się 2. Targi Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz. Z dumą informujemy, że organizatorem jest Agencja Marketingowa Green House. Partner strategiczny to Solidwood – meble z litego drewna.
W pierwszej edycji wzięło udział blisko 40 wystawców, wśród których znalazły się czołowe firmy wyposażające wnętrza. Dzięki szerokiemu wachlarzowi prezentowanych produktów i usług, profesjonalnej kampanii reklamowej targi odwiedziło ponad 7 tysięcy odwiedzających.
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem wystawców udziałem w targach, druga edycja odbędzie się w Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka. Dzięki temu wystawcy będą mogli pokazać swoje produkty w komfortowej, nieograniczonej metrażem formie.
Ideą targów jest możliwość przedstawienia kompleksowej oferty dla osób wyposażających wnętrza w nowe: podłogi, farby ścienne, tapety, płytki, armaturę łazienkową, oświetlenie, meble do każdego pomieszczenia, czy elementy dekoracyjne. Oferujemy nie tylko profesjonalnie zorganizowane targi, dużą liczbę odwiedzających, ale również atrakcyjne warunki uczestnictwa.
W poniedziałek, 25 stycznia o godzinie 10:00 w Hotelu City konferencja prasowa związana z wydarzeniem.

Więcej informacji:
www.targi-bydgoszcz.pl
https://www.facebook.com/targibydgoszcz

Zapowiedzi prasowe:
http://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/1,48722,19358142,targi-aranzacji-wnetrz-znow-w-bydgoszczy-tu-sie-dobrze-urzadzisz.html

http://bydgoszcz24.pl/artykul/2-targi-aranzacji-wnetrz-znamy-termin-wydarzenia