Green House przy siatce

16 września 2017 roku agencja Green House zorganizowała na zlecenie Pracodawców Pomorza i Kujaw 11. Deblowy Turniej Tenisowy Pracodawców Pomorza i Kujaw. Udane zawody sportowe zwieńczyło Players Party w bydgoskim hotelu Słoneczny Młyn.

Organizacja turnieju to nie pierwsze zlecenie od Pracodawców Pomorza i Kujaw, ale pierwsze na organizowaną przez nich imprezę sportową. Jej historia ma już ponad dekadę, więc wytyczne klienta były szczegółowe i liczne.

Zadanie agencji polegało na kompleksowej organizacji zawodów, zaplecza dla zawodników, uroczystości Players Party z oficjalnym rozdaniem nagród, a także sponsorów, nagród i całego zaplecza finansowego niezbędnego do organizacji eventu.

Ten odbył się zgodnie z planem, tj. 16 września 2017 r. na kortach tenisowych klubu Centrum oraz w hotelu Słoneczny Młyn w Bydgoszczy. Zawody zgromadziły 12 tenisowych par deblowych, które grały w dwóch kategoriach: PRO i VIP. Natomiast Players Party to już zabawa do późnych godzin nocnych, na której pojawili się niemal wszyscy zawodnicy z osobami towarzyszącymi.

Event udany i dziś już chyba można powiedzieć, że Green House będzie go realizować również w przyszłym roku.

Jednym ze sponsorów turnieju był portal promujący Słowenię w Polsce