Green House – agencja marketingowa Bydgoszcz http://greenhouse.net.pl Thu, 09 Nov 2017 12:33:36 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.7.2 Promujemy Słowenię w Polsce http://greenhouse.net.pl/promujemy-slowenie-w-polsce-workshop-2017/ http://greenhouse.net.pl/promujemy-slowenie-w-polsce-workshop-2017/#respond Thu, 09 Nov 2017 11:08:42 +0000 http://greenhouse.net.pl/?p=709 Już po raz drugi, na zlecenie Słoweńskiej Organizacji Turystycznej, mieliśmy zaszczyt organizować oficjalną Prezentację Oferty Turystycznej Słowenii. Nasz workshop odbył się w warszawskim Hotelu Grand Mercure i ponownie cieszył się dużym zainteresowaniem wśród krajowych przedstawicieli branży turystycznej. Już pierwsza próba zainteresowania Słowenią przedstawicieli polskich biur podróży w 2016 roku okazała się strzałem w przysłowiową dziesiątkę. […]

Artykuł Promujemy Słowenię w Polsce pochodzi z serwisu Green House - agencja marketingowa Bydgoszcz.

]]>
Już po raz drugi, na zlecenie Słoweńskiej Organizacji Turystycznej, mieliśmy zaszczyt organizować oficjalną Prezentację Oferty Turystycznej Słowenii. Nasz workshop odbył się w warszawskim Hotelu Grand Mercure i ponownie cieszył się dużym zainteresowaniem wśród krajowych przedstawicieli branży turystycznej.

Już pierwsza próba zainteresowania Słowenią przedstawicieli polskich biur podróży w 2016 roku okazała się strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Dlatego, na zlecenie Słoweńskiej Organizacji Turystycznej, mieliśmy zaszczyt zorganizować drugą edycję tej imprezy. W końcu zielona Słowenia ma do zaoferowania wiele walorów przyrodniczych i kulturalnych. Jest to jedyny kraj w Europie, który łączy Alpy z Morzem Śródziemnym, Kotlinę Panońską z regionem Kras. To także kraj nastawiony na turystów i bardzo o nich dbający. Dzięki temu branża turystyczna generuje co roku ok. 12 proc PKB Słowenii.

Oficjalna Prezentacja Oferty Turystycznej Słowenii odbyła się 26 października 2017 roku, w salach konferencyjnych warszawskiego Hotelu Grand Mercure. Stronę słoweńską reprezentowali przedstawiciele STO, kilkunastu przedstawicieli słoweńskiej branży, m.in.: hoteli, term i linii lotniczej Adria oraz gość honorowy – Robert Krmelj , Ambasador Słowenii w Polsce.

Na zaproszenie agencji Green House nasz Workshop odwiedziło łącznie blisko stu przedstawicieli polskiej branży, przede wszystkim właściciele i menedżerowie biur podróży oraz touroperatorów, którzy przez cały dzień zawiązywali kontakty, współpracę i poszerzali swoją ofertę handlową.

Agencja Green House organizowała wydarzenie kompleksowo – od kwestii organizacyjnych i promocyjnych, przez zaproszenie gości, po szczegółowe podsumowania i analizy. To przykład realizacji założeń Marketingu 360°, które są wyznacznikiem działania naszej agencji.

Poniżej relacja foto i video.

 

 

 

Artykuł Promujemy Słowenię w Polsce pochodzi z serwisu Green House - agencja marketingowa Bydgoszcz.

]]>
http://greenhouse.net.pl/promujemy-slowenie-w-polsce-workshop-2017/feed/ 0
Gościliśmy wiceministrów http://greenhouse.net.pl/goscilismy-wiceministrow/ http://greenhouse.net.pl/goscilismy-wiceministrow/#respond Wed, 04 Oct 2017 10:12:42 +0000 http://greenhouse.net.pl/?p=694 Artykuł Gościliśmy wiceministrów pochodzi z serwisu Green House - agencja marketingowa Bydgoszcz.

]]>

Gościliśmy wicemnistrów

3 października 2017 r. agencja Green House współorganizowała na Stadionie Narodowym w Warszawie konferencję „Polska przyszłości” z udziałem wiceministrów kilku resortów oraz zaproszonych ekspertów.

Tym razem organizowaliśmy event na zlecenie Instytutu Libertatis, której celem jest zbudowanie silnego środowiska wolnościowego w Polsce poprzez różnorodne działania w obszarach polityki, gospodarki, kultury i nauki, i która wysoko podniosła poprzeczkę przed zleconym nam zadaniem.

Wśród zaproszonych gości specjalnych było bowiem m.in. sześciu wiceministrów polskiego rządu z kluczowych obszarów oraz eksperci, którzy toczyli z nimi merytoryczne i kulturalne debaty.

Konferencja odbyła się 3 października 2017 r. w salach konferencyjnych Stadionu Narodowego w Warszawie i zgromadziła ponad 200 uczestników. Jak wyszło? Zapraszamy do fotorelacji oraz naszej krótkiej relacji video.

 

 

Artykuł Gościliśmy wiceministrów pochodzi z serwisu Green House - agencja marketingowa Bydgoszcz.

]]>
http://greenhouse.net.pl/goscilismy-wiceministrow/feed/ 0
Green House przy siatce http://greenhouse.net.pl/green-house-przy-siatce/ http://greenhouse.net.pl/green-house-przy-siatce/#respond Tue, 19 Sep 2017 13:35:33 +0000 http://greenhouse.net.pl/?p=665 Artykuł Green House przy siatce pochodzi z serwisu Green House - agencja marketingowa Bydgoszcz.

]]>

Green House przy siatce

16 września 2017 roku agencja Green House zorganizowała na zlecenie Pracodawców Pomorza i Kujaw 11. Deblowy Turniej Tenisowy Pracodawców Pomorza i Kujaw. Udane zawody sportowe zwieńczyło Players Party w bydgoskim hotelu Słoneczny Młyn.

Organizacja turnieju to nie pierwsze zlecenie od Pracodawców Pomorza i Kujaw, ale pierwsze na organizowaną przez nich imprezę sportową. Jej historia ma już ponad dekadę, więc wytyczne klienta były szczegółowe i liczne.

Zadanie agencji polegało na kompleksowej organizacji zawodów, zaplecza dla zawodników, uroczystości Players Party z oficjalnym rozdaniem nagród, a także sponsorów, nagród i całego zaplecza finansowego niezbędnego do organizacji eventu.

Ten odbył się zgodnie z planem, tj. 16 września 2017 r. na kortach tenisowych klubu Centrum oraz w hotelu Słoneczny Młyn w Bydgoszczy. Zawody zgromadziły 12 tenisowych par deblowych, które grały w dwóch kategoriach: PRO i VIP. Natomiast Players Party to już zabawa do późnych godzin nocnych, na której pojawili się niemal wszyscy zawodnicy z osobami towarzyszącymi.

Event udany i dziś już chyba można powiedzieć, że Green House będzie go realizować również w przyszłym roku.

Jednym ze sponsorów turnieju był portal promujący Słowenię w Polsce

Artykuł Green House przy siatce pochodzi z serwisu Green House - agencja marketingowa Bydgoszcz.

]]>
http://greenhouse.net.pl/green-house-przy-siatce/feed/ 0
Obsługa marketingowa firmy Tech-Mat http://greenhouse.net.pl/obsluga-marketingowa-firmy-tech-mat/ http://greenhouse.net.pl/obsluga-marketingowa-firmy-tech-mat/#respond Tue, 05 Sep 2017 11:57:04 +0000 http://greenhouse.net.pl/?p=641 Artykuł Obsługa marketingowa firmy Tech-Mat pochodzi z serwisu Green House - agencja marketingowa Bydgoszcz.

]]>

Obsługa marketingowa firmy Tech-Mat

 

 

Tech-Mat od 1991 roku funkcjonuje w zakresie zaopatrzenia piekarni, cukierni, lodziarni i „małej gastronomii”. Współpraca naszej agencji z firmą trwa od 2007.

Agencja Green House odpowiada za kształt i funkcjonowanie serwisu www. projekty i produkcję materiałów promocyjnych. Zajmujemy się również organizacją eventów firmowych, targów i konferencji.

Artykuł Obsługa marketingowa firmy Tech-Mat pochodzi z serwisu Green House - agencja marketingowa Bydgoszcz.

]]>
http://greenhouse.net.pl/obsluga-marketingowa-firmy-tech-mat/feed/ 0
Obsługa marketingowa branży HoReCa http://greenhouse.net.pl/obsluga-marketingowa-branzy-horeca/ http://greenhouse.net.pl/obsluga-marketingowa-branzy-horeca/#respond Tue, 05 Sep 2017 10:23:14 +0000 http://greenhouse.net.pl/?p=638 Artykuł Obsługa marketingowa branży HoReCa pochodzi z serwisu Green House - agencja marketingowa Bydgoszcz.

]]>

Obsługa marketingowa branży HoReCa

Od początku działalności agencji dużą rolę odgrywają klienci z branży HoReCa czyli hoteli, restauracji, cateringu. Nasze aktywności realizujemy poprzez użycie dostępnych narzędzi marketingowych. Wśród naszych klientów są duże obiekty sieciowe takie jak m.in. hotele Golden Tulip w Gdańsku oraz Międzyzdrojach, hotel City w Bydgoszczy czy mniejsze restauracje i firmy świadczące usługi cateringowe.

Artykuł Obsługa marketingowa branży HoReCa pochodzi z serwisu Green House - agencja marketingowa Bydgoszcz.

]]>
http://greenhouse.net.pl/obsluga-marketingowa-branzy-horeca/feed/ 0
Obsługa marketingowa firmy Solidwood http://greenhouse.net.pl/obsluga-marketingowa-firmy-solidwood/ http://greenhouse.net.pl/obsluga-marketingowa-firmy-solidwood/#respond Mon, 04 Sep 2017 13:21:39 +0000 http://greenhouse.net.pl/?p=629 Artykuł Obsługa marketingowa firmy Solidwood pochodzi z serwisu Green House - agencja marketingowa Bydgoszcz.

]]>

Obsługa marketingowa firmy Solidwood

Kolejną firmą, dla której Green House prowadzi obsługę marketingową jest Solidwood, bydgoski producent nowoczesnych i wysokiej jakości mebli z litego drewna. Współpraca ta trwa od początku istnienia firmy aż do teraz.

W tym przypadku nasza agencja realizowała zadania związane jeszcze z promocją marki. Jesteśmy autorami m.in. strony internetowej Solidwood.pl i znajdujących się na niej materiałów informacyjnych. Konsekwentnie też projektujemy i dostarczamy klientowi elementy ekspozycji oraz różnego rodzaju materiały graficzne – ulotki, foldery, czy katalogi.

Współpraca ta systematycznie wkracza w nowe obszary. Obecnie Solidwood jest strategicznym partnerem agencji Green House przy organizacji Targów Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz, których już trzy edycje odbyły się w bydgoskiej Hali Sportowo-Widowiskowej. Jest to jednodniowa impreza, podczas której swoje oferty przedstawiają czołowe firmy wyposażające wnętrza. Tylko ostatnia edycja, w 2017 roku, zgromadziła ok. 60. wystawców oraz ponad 10000 odwiedzających.

 

Artykuł Obsługa marketingowa firmy Solidwood pochodzi z serwisu Green House - agencja marketingowa Bydgoszcz.

]]>
http://greenhouse.net.pl/obsluga-marketingowa-firmy-solidwood/feed/ 0
Obsługa marketingowa firmy BUDLEX SA http://greenhouse.net.pl/obsluga-marketingowa-budlex-sa/ http://greenhouse.net.pl/obsluga-marketingowa-budlex-sa/#respond Mon, 04 Sep 2017 10:43:32 +0000 http://greenhouse.net.pl/?p=597 Artykuł Obsługa marketingowa firmy BUDLEX SA pochodzi z serwisu Green House - agencja marketingowa Bydgoszcz.

]]>

Obsługa marketingowa firmy BUDLEX SA

 

 

 

Budlex SA to największy kujawsko-pomorski deweloper działający na rynkach bydgoskim, toruńskim oraz warszawskim. Wszystkie jego inwestycje charakteryzuje wysoki standard zauważalny zarówno w wykorzystywanych materiałach budowlanych, jak i w wykończeniu. Taki sam charakter ma również obsługa marketingowa Budlexu, którą agencja Green House  prowadzi nieprzerwanie już od 2008 roku. Przejawia się to we wszystkich aspektach działań agencji – marketing 360 stopni.

Materiały drukowane: ulotki, katalogi, teczki, bannery, czy nawet tabliczki informacyjne zawsze realizowane są więc w standardzie premium, czyli z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, zdobień, i samego druku.

Kolejny aspekt obsługi Budlexu to organizacja wydarzeń. Są wśród nich zarówno małe eventy, jak drzwi otwarte na terenie nowych inwestycji dewelopera, jak i duże wydarzenia promocyjne, do których można zaliczyć kolejne edycje Run BUDLEX for Women, czyli biegu tylko dla Pań organizowanego na terenie malowniczego parku nad Kanałem Bydgoskim, przy którym powstaje jedna z wielu inwestycji naszego klienta. Również te wydarzenia agencja Green House organizuje kompleksowo i z zachowaniem wysokich standardów, tj. począwszy od cateringu, przez wyposażenie, nagłośnienie i obsługę, po stosowną promocję w mediach, w tym produkcję spotów telewizyjnych i radiowych.

Do tego wspomagamy naszego klienta podczas wszystkich targów mieszkaniowych, w których bierze udział. Projektujemy więc stoiska, montujemy je i zapewniamy ich obsługę.

Natomiast listę zadań, jakie Green House prowadzi na zlecenie Budlexu, uzupełniają działania związane z obsługą social media.

Artykuł Obsługa marketingowa firmy BUDLEX SA pochodzi z serwisu Green House - agencja marketingowa Bydgoszcz.

]]>
http://greenhouse.net.pl/obsluga-marketingowa-budlex-sa/feed/ 0
Wspieramy Dom Małego Dziecka http://greenhouse.net.pl/wspieramy-dom-malego-dziecka/ http://greenhouse.net.pl/wspieramy-dom-malego-dziecka/#respond Fri, 25 Aug 2017 11:49:48 +0000 http://greenhouse.net.pl/?p=562 W czwartek, 24 sierpnia 2017 r., odwiedziliśmy Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, gdzie przekazaliśmy meble i materiały eksploatacyjne potrzebne podopiecznym Domu Małego Dziecka. Przekazanie tych darów było pokłosiem akcji, jaką prowadziliśmy z firmą Budlex, sponsorem tytularnym II Run BUDLEX for Women. Ideą akcji było przekazanie 10 procent od każdej opłaty wpisowej, ale nie mniej niż 1500 […]

Artykuł Wspieramy Dom Małego Dziecka pochodzi z serwisu Green House - agencja marketingowa Bydgoszcz.

]]>
W czwartek, 24 sierpnia 2017 r., odwiedziliśmy Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, gdzie przekazaliśmy meble i materiały eksploatacyjne potrzebne podopiecznym Domu Małego Dziecka. Przekazanie tych darów było pokłosiem akcji, jaką prowadziliśmy z firmą Budlex, sponsorem tytularnym II Run BUDLEX for Women.

Ideą akcji było przekazanie 10 procent od każdej opłaty wpisowej, ale nie mniej niż 1500 złotych na cel charytatywny. Placówkę, do której ostatecznie trafiło wsparcie, wybrała zwycięska drużyna w kategorii dziennikarze, czyli ekipa z TVP Bydgoszcz oraz przedstawiciele Budlexu. W następnym etapie skontaktowaliśmy się z przedstawicielami bydgoskiego domu małego dziecka (Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych), z którymi ustaliliśmy największe potrzeby placówki przy ul. Stolarskiej 2.

Okazało się, że największą bolączką pracujących tam opiekunów oraz ich 34. małych podopiecznych jest brak kojców i krzesełek do karmienia dzieci. Dzięki naszej akcji udało się zakupić krzesełka i kojce, co w 100 proc. zamyka temat zapotrzebowania na tego typu meble.

Przy tej okazji agencja Green House dziękuje przedstawicielom Budlexu oraz dziewczynom z TVP Bydgoszcz za zaangażowanie. Równocześnie zdajemy sobie sprawę, że przy Stolarskiej 2 jest jeszcze cała góra innych potrzeb do realizacji. Byliśmy, widzieliśmy i obiecujemy, że będziemy pamiętać.

Natomiast jeśli Wy też chcielibyście poszerzyć zakres naszej akcji i macie wolę albo wolne środki/materiały, które moglibyście przekazać, to zachęcamy do kontaktu:

z placówką BZPO-W przy ul. Stolarskiej 2

Telefon: 52 361 18 44
Nr konta: 85 1240 6452 1111 0010 4817 0470
Mail: bzpow.sto2@wp.pl

lub bezpośrednio z nami

Telefon: 52 321 49 87
Mail: bogdan@greenhouse.net.pl


Artykuł Wspieramy Dom Małego Dziecka pochodzi z serwisu Green House - agencja marketingowa Bydgoszcz.

]]>
http://greenhouse.net.pl/wspieramy-dom-malego-dziecka/feed/ 0
Łączymy Polskę i Słowenię http://greenhouse.net.pl/laczymy-polske-i-slowenie/ http://greenhouse.net.pl/laczymy-polske-i-slowenie/#respond Tue, 18 Jul 2017 11:52:33 +0000 http://greenhouse.net.pl/?p=557 Od dziewięciu lat drugim rynkiem działalności agencji Green House jest Słowenia. Z jednej strony działania te ukierunkowane są na rozwój i promocję branży turystycznej, a z drugiej – na rozwijanie kontaktów biznesowych i późniejsze wykorzystanie ich dla potrzeb naszych polskich klientów.

Artykuł Łączymy Polskę i Słowenię pochodzi z serwisu Green House - agencja marketingowa Bydgoszcz.

]]>
Od dziewięciu lat drugim rynkiem działalności agencji Green House jest Słowenia. Z jednej strony działania te ukierunkowane są na rozwój i promocję branży turystycznej, a z drugiej – na rozwijanie kontaktów biznesowych i późniejsze wykorzystanie ich dla potrzeb naszych polskich klientów.

Artykuł Łączymy Polskę i Słowenię pochodzi z serwisu Green House - agencja marketingowa Bydgoszcz.

]]>
http://greenhouse.net.pl/laczymy-polske-i-slowenie/feed/ 0
Pierwsze takie osiedle w Bydgoszczy http://greenhouse.net.pl/jedyne-takie-osiedle-w-bydgoszczy/ http://greenhouse.net.pl/jedyne-takie-osiedle-w-bydgoszczy/#respond Wed, 12 Jul 2017 14:20:58 +0000 http://greenhouse.net.pl/?p=514 Artykuł Pierwsze takie osiedle w Bydgoszczy pochodzi z serwisu Green House - agencja marketingowa Bydgoszcz.

]]>

Pierwsze takie osiedle w Bydgoszczy

Jak wyróżnić produkt i sprawić, żeby jego oferta była wyjątkowa na rynku? Myśleć nieszablonowo, wyróżniać się i działać bez zbędnej zwłoki.

To motto Green House, które przyświecało podczas kolejnego zlecenia od firmy Budlex, największego kujawsko-pomorskiego dewelopera. Tym razem nasz zleceniodawca postawił przed nami zadanie wyróżnienia Osiedla Paryskiego w Bydgoszczy, które już wcześniej – m.in. dzięki niebanalnej architekturze i wysokim standardom wykończenia – dość dobrze wyróżniało się z szeregu innych nowych bydgoskich osiedli.

Dlatego też podeszliśmy do zlecenia ze szczególną uwagą, a efektem naszej pracy jest pierwsza w mieście stacja ładowania pojazdów elektrycznych dedykowana mieszkańcom jednego osiedla. W dobie, kiedy samochody hybrydowe i elektryczne zaczynają już wypierać standardowe pojazdy spalinowe, pomysł ten okazał się strzałem w przysłowiową dziesiątkę.

Uruchomiona już stacja nie tylko więc wyróżnia osiedle Paryskie, ale też podnosi jego prestiż. Równocześnie pokazuje, że deweloper idzie z duchem czasu, dba o swoich mieszkańców i jest nastawiony na ich potrzeby.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją (Fot. Jacek Kołaczek):

Artykuł Pierwsze takie osiedle w Bydgoszczy pochodzi z serwisu Green House - agencja marketingowa Bydgoszcz.

]]>
http://greenhouse.net.pl/jedyne-takie-osiedle-w-bydgoszczy/feed/ 0