Agencja Anny Popek

Kolejna dziedzina w portfolio agencji Green House to management artystyczny. Osobą, która powierzyła swoją karierę w nasze ręce, jest znana dziennikarka telewizyjna Anna Popek.

Nasza współpraca z Anną Popek trwa już od ponad dwóch lat, ale nie od razu znana dziennikarka nam zaufała. Wpisowe płaciliśmy oczywiście kolejnymi udanymi realizacjami, które dopiero po roku zaowocowały pełnią zaufania oraz poszerzeniem i formalizacją naszej kooperacji. Od tej pory agencja Green House zajmuje się managementem Ani w pełnym zakresie.

Dodajmy, że Anna Popek to dziennikarka z 20-letnim stażem. Współpracuje z radiem, prasą, ale przede wszystkim znana jest ze szklanego ekranu. Pracowała jako dziennikarka, prezenterka (w tym „Panoramy”), a obecnie prowadzi program „Wstaje dzień” na antenie TVP Info. Od 2017 roku stale współpracuje z Polską Agencją Prasową.

Pierwszym zrealizowanym przez nas zadaniem była organizacja profesjonalnej sesji fotograficznej oraz budowa nowej strony www wraz z opracowaniem treści. Efekty możecie oceniać na www.annapopek.pl. Aktualnie zakres naszej współpracy obejmuje organizację i dbanie o kalendarz z terminarzem eventów naszej podopiecznej.

Dodajmy też, że w ofercie Anny Popek jest m.in.:

  • obsługa dziennikarska – od opracowania programu nagrania, po jego realizację

  • prowadzenie wydarzeń – czyli wszystko, czego wymaga się od wytrawnego konferansjera

  • szkolenia – od autoprezentacji po profesjonalny kurs występów przed kamerami

  • usługi lektorskie – użyczanie głosu m.in. na potrzeby reklam radiowych

Zapraszamy do kontaktu: 52 321 49 87 lub kontakt@annapopek.pl